МАЛЬВА - менструальні чаші
img

Менструальна чаша. Переваги. Вибір розміру. Відгуки.

2018, Грудень
Вибір розміру менструальної чаші Молодим дівчатам, які ще не народжували, - краще зупинити свій вибір на менструальній капе Мальва маленького розміру S (об'єм 20 мл).
Якщо ж ваш статус змінився на маму, або вам нарешті виповнилося 25 років - варто вибрати менструальну капу великого розміру L (об'єм 30 мл). Насправді це дуже груба градація, адже кожна жінка індивідуальна. Тому при виборі менструальної чаші слід враховувати і деякі інші нюанси. Всім народжуючим молодим і не дуже, природним чином або кесарево, ми рекомендуємо тільки розмір L - жіночий організм влаштований таким чином, що в останній триместр йде активна підготовка м'язів піхви до пологів, і навіть якщо ви не народжували самостійно, м'язи вже змінилися, стали менш пружними, тому на 99% з маленькою чашею будуть протікання. Купити менструальну чашу Мальва можна на сайті виробника.
21 53
img

Порівняння менструальних чаш з тампонами та прокладками

2018, Листопад

Порівняння менструальної чаші «Мальва» з тампонами та прокладками

 

Порівняння менструальної чаші «Мальва» з тампонами та прокладками До недавнього часу жінки в якості засобів особистої гігієни вибирали тампони і прокладки.
Прокладки
Прокладки це засіб, яким користувалися жінки з давніх часів. За тисячоліття свого існування прокладки піддалися істотним змінам: раніше це був усього лише клаптик з хб тканини. Це було примітивно, незручно, ненадійно, та зате до інтимної зони торкалася ганчірочка з натуральних компонентів. Що змінилося сьогодні? Чи знаєте ви такі факти про прокладки: сучасні прокладки виготовляють з нафти; повне розкладання прокладки відбувається через багато років. Точно ніхто не знає, оскільки жодна прокладка в природі повністю ще не розклалася; гелеві гранули, які знаходяться у прокладці, вступають з виділеннями в реакцію; у сучасних прокладках є непромокальний шар, який створює парниковий ефект; вбираючи виділення, прокладка є сприятливим середовищем для розмноження бактерій; вживані виробниками аромати, можуть мати негативний вплив на організм жінки; виробника турбує тільки здешевлення продукту, але не його безпека для жіночого здоров'я.
Тампони
Вони останніми роками склали серйозну конкуренцію прокладкам. Насправді, тампони забезпечують жінці комфорт, дають почуття захищеності, дозволяють вести під час критичних днів активний спосіб життя. Важливо і те, що цей засіб гігієни непомітний навіть під облягаючим одягом. Чому ж багато хто вважає тампони шкідливими для жіночого здоров'я? Виявляється, причини для занепокоєння дійсно є: при неправильному введенні тампона може утворитися мікротравма слизової оболонки піхви; тампони вбирають в себе кров, що виділяється, а також середовище, необхідне для розвитку лактобактерій. Лактобактерії, у свою чергу, украй важливі для підтримки здорової мікрофлори піхви; тампони вбирають не тільки виділення, а й іони магнію, які пригнічують розвиток золотистого стрептокока; матеріал, вживаний для виготовлення тампонів, вибілюють агресивними хімікатами. Частина яких залишається в матеріалі тампона, і є вірогідність попадання в організм; тампони – засіб не стерильний. І ще: тампон, виготовлений навіть з найсучаснішого, найякіснішого матеріалу без шкоди для жіночого здоров'я може знаходитися в тілі не більше 2 годин і вбирати не більше 16 мл виділень. Інакше він перешкоджає відтоку крові від матки, що активізує розмноження патогенних мікроорганізмів і підвищує ризик отримання синдрому токсичного шоку.
Переваги менструальної чаші Мальва
Після введення в піхву менструальна капа Мальва утримується за допомогою вагінальних м'язів. Як і тампон, менструальна чаша абсолютно непомітна (навіть під облягаючим одягом), проте не вбирає в себе менструальні виділення, а лише тимчасово зберігає їх, не даючи можливості крові зіткнутися з піхвою. Крім того, менструальна чаша забезпечує захищеність середовища піхви.
Виходить, що менструальна чаша має ті ж достоїнства, що і тампони, але має порівняно з ними менше недоліків: вона не шкодить слизовій оболонці піхви, тому що виготовляється з матеріалів, нешкідливих для здоров'я жінки; не містить шкідливих хімікатів і різних відбілювальних речовин; ступінь стерильності чаші контролюється жінкою; менструальна чаша не викликає відчуття дискомфорту. При правильному введенні вона абсолютно не відчувається; не було зафіксовано ні єдиного випадку виникнення синдрому токсичного шоку при використанні менструальної чаші; менструальна капа може знаходитися у піхві до 12 годин; менструальна чаша вирішує проблеми тих жінок, які страждають від рясних місячних, так як може збирати до 30 мл рідинии. І ще одна важлива деталь: термін використання менструальної чаші 10 років!
Ознайомитись з описом, правильно підібрати розмір та купити менструальну чашу «Мальва» можна на офіційном сайті malva.net.ua.

21 53
img

Менструальна чаша - відгуки та поради лікарів

2019, Січень

В даний час існує велика різноманітність засобів особистої гігієни для жінок. Хочу зупинитися на новому засобі так званому менструальна чаша (капа).
Менструальна чаша (менструальний ковпачок, менструальна капа - від анг.слова menstrual cup) - засіб інтимної гігієни, поміщається в піхву для збору менструальних виділень. До недавнього часу менструальні капи на Україні були мало відомі. Український виробник менструальних чаш Мальва робить ставку на друзів і родичів клієнтів, які вже придбали Мальву і залишилися задоволені. Але, звичайно і ми, гінекологи, не залишаємося осторонь і рекомендуємо нашим жінкам користуватися сучасними і безпечними засобами особистої гігієни-менструальними чашами. Менструальні чаші виготовлені з медичного силікону-безпечного, м'якого матеріалу.
Як правило, менструальні чаші випускаються в двох розмірах: S (малий) - придатний для жінок, які не народжували або для жінок до 25 років; L (великий) - для жінок, які народили або жінок старше 25 років.
менструальних чаш
: термін використання менструальної чаші 10 років. Портативність: під час подорожі зручно брати з собою одну чашу замість декількох прокладок або тампонів. Комфорт: так як менструальна чаша знаходиться безпосередньо всередині тіла, вона не створює відчуття компресу. Менший ризик для здоров'я: не було знайдено зв'язку між випадками токсичного шоку і використанням менструальних чаш. Зручність використання: менструальна чаша може вмістити більше рідини, ніж навіть тампон для сильної кровотечі, тому можна рідше відвідувати туалет.
менструальних чаш Менструальна чаша вимагає навичок введення і вилучення. При неправильному введенні вона може протікати. В цілому, всі три існуючі варіанти засобів гігієни під час менструацій є адекватною алтернативою один одному і при правильному застосуванні є зручними і безпечними. Наявність альтернативи часто виручає, коли можна перейти на інший метод в разі виникнення проблем. Купити менструальну чаша Мальва можна на сайті виробника.

21 53

Як правильно і безпечно ввести менструальну чашу?

2019,Березень
  

При неправильному введенні менструальної капи, вона буде протікати. Можливо, вам знадобиться час, щоб призвичаїтися правильно вводити менструальну чашу. Якщо ви ввели капу, але хвостик визирає і створює дискомфорт, то подріжте хвостик.
Чашу можна складати різними способами (у вигляді С, троянда і тд). Але оптимальний спосіб можете підібрати тільки ви індивідуально. Для полегшення введення, ви можете використовувати лубрікант на водній основі. Якщо ви новачок, то не всі може вийти з першого разу. Пройдіть два повних циклу використання чаші і тільки тоді ви напевно оціните комфорт, і точно будете знати: чи правильно ви підібрали розмір. Трохи терпіння і практики! Купити менструальну чаша Мальва можна на сайті виробника.

21 53

Статья №5

2018, Август//
...
21 53

Зворотний дзвінок

logo © Всі права захищені. Ексклюзивна менструальна чаша "Мальва"